Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

Важлива інформація

Інформація про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.12.2021 року № 2852, адміністрація КП «Уманьводоканал» інформує про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з 01.01.2022 року:

на послугу з централізованого водопостачання 34,164 грн за 1 куб. м (з ПДВ)
на послугу з централізованого водовідведення 23,34 грн за 1 куб. м (з ПДВ)
Разом 57,504 грн за 1 куб. м (з ПДВ)

Корисна інформація

Цей договір є публічним договором приєднання, що укладається з метою надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі - послуги) індивідуальному споживачу. Цей договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

Даний договір вважається укладеним через 30 днів з моменту розміщення на офіційному веб-сайті виконавця: www.abon.com.ua

«Iнформація про намір зміни тарифів на послуги водопостачання та водовідведення КП «Уманьводоканал»

21 травня 2020 р. об 11.00 год. відбудеться відкрите обговорення щодо необхідності схвалення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради на 2021 р. Miсце проведення відкритого обговорення: Черкаська обл. м. Умань вул. М.Залізняка 16, актова зала КП «Уманьводоканал»

Охорона праці на КП «Уманьводоканал» в умовах карантину та під час святкування Дня охорони праці.