Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

Важлива інформація

Відповідно до Постанови НКРЕКП № 1033 від 28.05.2024р., з 1 червня 2024 року діятимуть нові тарифи для всіх споживачів, крім населення:

На централізоване водопостачання – 33,39 грн за 1 куб. м без ПДВ, тобто 40,068 за 1 куб. м з ПДВ;

На централізоване водовідведення – 29,70 грн за 1 куб. м без ПДВ тобто 35,64 за 1 куб. м з ПДВ;

Разом – 63,09 грн за 1 куб. м без ПДВ тобто 75,708 за 1 куб. м з ПДВ.


Наголошуємо: для населення тарифи залишаються тими ж, що й застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року, а саме:

На централізоване водопостачання – 28,47 грн за 1 куб. м без ПДВ, тобто 34,164 за 1 куб. м з ПДВ;

На централізоване водовідведення – 19,45 грн за 1 куб. м без ПДВ тобто 23,34 за 1 куб. м з ПДВ;

Разом – 47,92 грн за 1 куб. м без ПДВ тобто 57,504 за 1 куб. м з ПДВ.


Повний текст постанови «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»:

https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vstanovlennya-tarifiv-na-centralizovane-vodopostachannya-ta-centralizovane-vodovidvedennya-komunalnomu-pidpriyemstvu-umanvodokanal-umanskoyi-miskoyi-radi-2


Структура тарифів до Постанови № 1033 від 28.05.2024р.:

https://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/665/737/3fc/6657373fc3f84482954935.pdf

Корисна інформація

26 квітня 2017 р. Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що вносить зміни в ряд постанов та положень, згідно яких підприємства, що надають послуги з постачання холодної води і водовідведення тому числі, повинні до 01 травня 2017 року провести розрахунок та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуги.

 

Система водопостачання міста

Джерелом централізованого водопостачання міста Умані є:  поверхневі води р. Рось – покупна вода ТОВ „Білоцерківвода” м. Біла Церква,  підземні води водоносного горизонту  Уманського родовища  підземних вод,  поверхневі води водосховища Олександрівське, яке на даний час виведене з експлуатації в зв’язку з низькими запасами води.

 

Коротка характеристика КП «Уманьводоканал»

gerb.jpgКомунальне підприємство «Уманьводоканал» Уманської міської ради є виробником послуг з централізованого водопостачання, водовідведення та очищення стічних вод. Споживачами підприємства є мешканці та юридичні особи, які проживають чи знаходяться на території міста Умань та прилеглих населених пунктів – сіл Родниківка та Піківець.

 

Загальна характеристика КП «Уманьводоканал»

Система водопостачання міста

Джерелом централізованого водопостачання міста Умані є:  поверхневі води р. Рось – покупна вода ТОВ „Білоцерківвода” м. Біла Церква,  підземні води водоносного горизонту  Уманського родовища  підземних вод,  поверхневі води водосховища Олександрівське, яке на даний час виведене з експлуатації в зв’язку з низькими запасами води.

 

Історичний розвиток міськводоканалу м.Умань

Історія Уманського водогону веде свій початок з 1902 року. Краєзнавець Григорій Юхимович Храбан у свій час дослідив історію створення Уманського водогону. Як писав він, у далеку давнину населення нашого міста користувалося водою з р. Уманки або з колодязів, викопаних поблизу неї . Відомо також, що у ХУІІІ столітті уманчани, які хотіли пити добру воду ходили по неї аж до джерел, які витікали біля струмка р. Кам’янки на території нинішнього національного дендрологічного парку «Софіївка».

 

Система водовідведення міста

Система водовідведення складається із самопливних колекторів, 6-ти каналізаційних насосних станцій (КНС), напірних трубопроводів та каналізаційних очисних споруд (КОС). 

Централізованою каналізацією користуються 56% мешканців міста. Частина районів міста (Міщанка, Лиса Гора, Софіївська Слобідка, Івангородське, Звенигородське передмістя та інші) не каналізовані і збір неочищених вод здійснюється у вигрибні ями.  95% промислових підприємств підключені до міської каналізації.