Важлива інформація
Інформація про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16.12.2020 року № 2499, адміністрація КП «Уманьводоканал» інформує про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з 01.01.2021 р.:

на послугу з централізованого водопостачання 29,10 грн/м3( з ПДВ)
на послугу з централізованого водовідведення 21,612 грн/м3(з ПДВ)
  50,712 грн/м3(з ПДВ)
Корисна інформація

«Iнформація про намір зміни тарифів на послуги водопостачання та водовідведення КП «Уманьводоканал»

21 травня 2020 р. об 11.00 год. відбудеться відкрите обговорення щодо необхідності схвалення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради на 2021 р. Miсце проведення відкритого обговорення: Черкаська обл. м. Умань вул. М.Залізняка 16, актова зала КП «Уманьводоканал»

Охорона праці на КП «Уманьводоканал» в умовах карантину та під час святкування Дня охорони праці.

 

Система водопостачання міста

Джерелом централізованого водопостачання міста Умані є:  поверхневі води р. Рось – покупна вода ТОВ „Білоцерківвода” м. Біла Церква,  підземні води водоносного горизонту  Уманського родовища  підземних вод,  поверхневі води водосховища Олександрівське, яке на даний час виведене з експлуатації в зв’язку з низькими запасами води.