Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

Оголошення про громадське обговорення.

Відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП), від 14.09.2017 р. №1131 КП «Уманьводоканал» було розроблено Інвестиційну програму на 2022 рік та План розвитку систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 5 років. Проекти інвестиційної програми та плану розвитку подано на розгляд та схвалення до НКРЕКП.

Керуючись Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП, затвердженим Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866 комунальне підприємство «Уманьводоканал» розміщує матеріали даної Інвестиційної програми та Плану розвитку для ознайомлення.

Проект Інвестиційної програми на 2022 рік розроблена на суму амортизаційних відрахувань – 10 307,10 тис. грн. (без ПДВ), які є складовою частиною структури тарифу підприємства на 2022 рік.

Проект Плану розвитку підприємства розроблений на суму амортизаційних відрахувань – 54 556,35 тис. грн (без ПДВ).

Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб приймаються до 25 липня 2021 року у письмовому або електронному вигляді за адресою КП «Уманьводоканал»: 20300, м. Умань,

вул. М.Залізняка,16, електронна адреса: uvdkoffice@ukr.net.

Оформлення зауважень та пропозицій до оприлюднених документів здійснюється у нижче наведеній формі.

Відкрите обговорення оприлюднених документів, щодо необхідності схвалення/затвердження проекту інвестиційної програми та плану розвитку відбудеться 27 липня о 10-00 год. в приміщенні актової зали на 3 поверсі, за адресою: вул.М.Залізняка,16.

Заявки для участі у відкритому обговоренні питання, щодо схвалення/затвердження інвестиційних програм/планів розвитку/змін до них приймаються до 26 липня 2021 року в письмовому та електронному вигляді за адресою КП «Уманьводоканал»: 20300, м.Умань, вул. М. Залізняка,16, електронна адреса: uvdkoffice@ukr.net.

Оголошення про громадське обговорення.

План розвитку

додаток_01.pdf

додаток_02.pdf