Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

Важлива інформація

Шановні абоненти!

Оновлення нарахувань за послуги проводиться до 5-го числа наступного місяця (Наприклад: Якщо оплата проведена в липні місяці, то відображення її буде після 5 серпня). Також звертаємо Вашу увагу на те, що оплати зараховуються на розрахунковий рахунок підприємства таким чином:

  • Через касу ПриватБанк, POS-термінал, систему интернет-банкінгу (Приват24 тощо.) на наступний день після оплати;

  • Через відділення Укрпошта, термінали самообслуговування та каси інших банків на третій РОБОЧИЙ день після оплати.

В зв’язку з вищезазначеним, рекомендуємо Вам, для зарахування оплат в поточному місяці, виконувати платежі не пізніше 25-го числа поточного місяця.

Також, для абонентів с.Вільхівка та с.Сороківка, які не згодні з показами лічильників станом на 01.06.2021р. необхідно звернутися до КП «КОММУНЕНЕРГО» для отримання довідки за фактично сплачені покази. При наданні даної довідки до КП «Малороганський комунгосп» Вам буде проведений перерахунок.

З повагою,

Керівництво КП «Малороганський комунгосп».

Контакний телефон 057-740-85-20

Новини

ДО УВАГИ АБОНЕНТІВ
 

ДКП “Малороганський комунгосп” повідомляє, що починаючи з 19 лютого 2020 року, підприємство припиняє експлуатацію та обслуговування зовнішньої системи каналізації будинків №2А,2Б,2В,4А,10А,12А по вул.Західній.

 

Повідомлення про зміну тарифів

ДКП “Малороганський комунгосп” повідомляє, що в зв'язку з підняттям вартості послуг КП “Харківводоканал” та КП “КВБО”, підняттям рівня прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати, а також на підставі рішенням XXXV сессії VII скликання Малороганської сільської ради від 12 вересня 2019 року з 01 жовтня 2019 року вводяться в дію нові тарифи на комунальні послуги, а саме: