Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

Важлива інформація

Відповідно п. 2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 р. №130, КП КМР Костопільводоканал повідомляло споживачів, що має намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги централізоване водопостачання та послуги централізоване водовідведення на 2024 рік ( оголошення надруковане в газеті Новини Костопільщини № 48 від 2 грудня 2023 року ).

Позачерговим засіданням виконавчого комітету Костопільської міської ради восьмого скликання , яке відбулося 18 грудня 2023 року було прийнято рішення №220 від 18 грудня 2023 року « Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024 рік » , які вступають в дію з 1 січня 2024 року:

  • централізоване водопостачання - 25,73 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
  • централізованого водовідведення - 33,48 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)

Повідомлення від 23.01.2024 про зміни до типового індивідуального договору

Повідомлення від 23.01.2024 про зміни до типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 №1405 «Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону, ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України КП КМР «Костопільводоканал» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення зі змінами типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – договір). Текст договору опубліковано на офіційному веб-сайті КП КМР «Костопільводоканал» https://www.abon.com.ua.

 Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Цей Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 року № 85, яка набрала чинності 04.02.2022 р. та внесеними змінами постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 №1405.

 Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті КП КМР «Костопільводоканал» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з Підприємством.

Договір приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуального (садибного) будинку вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальних послуг.

Договір розміщено на веб-сайті КП КМР Костопільводоканал https://www.abon.com.ua у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом Договору кожної особи, що отримує та звертається до Підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення. 

Типовий індивідуальний договір зі змінами постанова №1405 від 29-12-2023