Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

26 квітня 2017 р. Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що вносить зміни в ряд постанов та положень, згідно яких підприємства, що надають послуги з постачання холодної води і водовідведення тому числі, повинні до 01 травня 2017 року провести розрахунок та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуги. Також, додано методику розрахунку невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого водопостачання і водовідведення за особовим рахунком кожного одержувача субсидії.

Іншими словами – всі невикористані кошти субсидій, що зберігались на особових рахунках абонентів КП «Уманьводоканал» у вигляді переплати, 01 травня 2017 року, після перерахунку були повернуті (або перебувають в процесі повернення) в державний бюджет.

Хочемо зауважити, що деякі абоненти, які користувались субсидією в опалювальний період, помилково продовжують думати, що мають переплату на своїх особових рахунках, але це не відповідає дійсності! Крім того, в деяких абонентів, з цих причин, починає утворюватись заборгованість за спожиті послуги водоканалу, так як абоненти переконані, що мають «запас» з переплати і вони можуть не сплачувати за послуги. Тому, просимо абонентів, що тривалий час не звіряли розрахунки, зробити це в абонентському відділі КП «Уманьводоканал» за адресою: вул. Горького 49А.

Також, наголошуємо, що за послуги водопостачання та водовідведення необхідно сплачувати вчасно та передавати показники водолічильника щомісячно, адже в разі накопичення боргу, водоканал вимушений стягувати борги в судовому порядку.