Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

Шановний абонент,
КП «Бершадьводоканал» попереджає та роз’яснює:

Згідно частини 2, статті 4 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», пункту 3, Розділу ІV «Правил користування користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України» та пункту 1, Розділу V «Правил користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України»,

Виконавчим комітетом Бершадської міської ради було прийнято рішення № 116 від 30.04.2024 р., яким встановлено:

  1. Норми витрати води на поливання або зрошування зелених насаджень для абонентів КП Бершадської міської ради «Бершадьводоканал», в яких не встановлені прилади обліку питної води - в розмірі 6 літрів за добу на 1м2 поливної території.

 

  1. Встановлено площу поливу присадибної ділянки у розмірі 500 м2 (5 соток) для кожного абонента приватного сектору, які розраховуються за об’єми водопостачання згідно санітарних нормам.

 

Отже, з 01.06.2024 р. по 31.08.2024 р., для абонентів, у яких не встановлено водомірні вузли - плата за поливання або зрошування зелених насаджень питною водою буде нараховуватися згідно вищезгаданого рішення Виконавчого комітету.

 

Порахувавши, отримуємо 90 м3 на одного абонента, що проживає в приватному секторі, який не має приладів обліку та розраховуються згідно норм споживання.

 

Пропонуємо 2 варіанти, задля уникнення додаткових витрат:

 

  1. До 31 травня 2024 р. звернутися до КП «Бершадьводоканал» з подальшим встановленням приладу обліку питної води (лічильника).

 

  1. До 31 травня звернутися до КП «Бершадьводоканал» та надати Технічну документацію на земельну ділянку (технічний паспорт), в такому випадку - буде створена комісія і проведено коригування площі поливу.

 

Дане рішення прийнято, з метою обладнання всіх точок розбору води приладами обліку. А також, аби абоненти, які проживають в багатоповерхових будинках і найвищих точках рельєфу, не відчували дискомфорту, перебоїв у водопостачанні, внаслідок безконтрольного поливу та використання води у літній період року.

 

Адміністрація
КП «Бершадьводоканал» тел. Для довідок: 067-309-40-86