Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

Повідомлення від 14.12.2022 про публічну пропозицію (оферту) Комунального підприємства ''Бродиводоканал» про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Відповідно до положень Закону України ''Про житлово-комунальні послуги'' (в редакції Закону України від 03.12.2020 №1060), Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 №690 (зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 №85), статей 633, 634 Цивільного Кодексу України комунальне підприємство ''Бродиводоканал'' Бродівської міської ради (КП''БРОДИВОДОКАНАЛ'') розміщує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі по тексту - Договір) для споживачів -власників (співвласників, користувачів) житлових приміщень в житловому будинку (багатоквартирному або індивідуальному).

Договір розміщено на сайті міської ради та КП «БРОДИВОДОКАНАЛ» (виконавця послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення) https://mrbrody.dosvit.org.ua та https://www.abon.com.ua у вільному доступі.

 З огляду на те, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Цей Договір розроблений на основі Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2022 р. №85, яка набрала чинності 04.02.2022 р.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з моменту його розміщення на сайті https://mrbrody.dosvit.org.ua та https://www.abon.com.ua власники / співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний з КП «Бродиводоканал».

Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на сайті такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.