Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

Важлива інформація

Шановні споживачі!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради Львівської області №301/02-02 від 18.10.2023р. КП «Бродиводоканал» повідомляє про зміну тарифів на водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.  для населення, бюджетних установ та інших споживачів, а саме:

Централізоване водопостачання - 22,83 грн. за 1м³ (з ПДВ);

Централізоване водовідведення - 38,32 грн. за 1м³ (з ПДВ);

 

Згідно Наказу №53 від 01/12/2023р. про затвердження розміру плати за абонентське обслуговування повідомляємо про зміну тарифів:

Централізоване водопостачання - 17,22 грн. ( з ПДВ);

Централізоване водовідведення - 29,70грн. (з ПДВ).

Зміни до постанови про повірку лічильника

04.06.2023

Зміни до постанови про повірку лічильника

КП «Бродиводоканал» повідомляє, що згідно с. 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором. Міжповірочний інтервал лічильників води та теплолічильників становить 4 роки.

З метою забезпечення єдності вимірювань у державі в умовах воєнного та надзвичайного стану Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 07 квітня 2023 р. № 440 «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану». Дана постанова набирає чинності 04 червня 2023 року.

Згідно п. 3 вищевказаної постанови подання на повірку лічильників води, газу, електроенергії, теплолічильників на території України, крім територій, зазначених у пунктах 1 і 2 цієї постанови, забезпечується протягом трьох місяців після закінчення опалювального періоду.

Тобто, споживачі, які проживають на території Львівської області, повинні подати на повірку лічильники води, газу, електроенергії, теплолічильники строк дії свідоцтв про повірку яких закінчився у період воєнного і надзвичайного стану, протягом трьох місяців після закінчення опалювального періоду.

Також, визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2022 р. № 412 “Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного стану”.

Споживачі мають достатньо часу для того, щоб знайти організацію, яка має право на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, та вибрати метод здійснення повірки.

Нагадуємо, що споживач має право самостійно звернутись до повірочної лабораторії, яка має «Свідоцтво про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології» та кваліфікований персонал, який має професійну підготовку в галузі метрології.

Позитивні результати повірки лічильника засвідчують свідоцтвом про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08 лютого 2016 року № 193, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 24 лютого 2016 року за № 278/28408.